Band

Pavel Kučera - lead vocal, guitar

Zpěvák a kytarista, legenda ostravské hudební scény, který je známý svou láskou k rock and rollu. Charismatický lídr s nekonečným množstvím energie, který si svou bezprostředností a nasazením získá publikum za všech okolností. Je zakladatelem skupiny Robson, která patřila v devadesátých letech mezi špičku v České republice. V jeho hlavě vznikla myšlenka Neo Chess Sunny Rock’n’roll Bandu.

Jenny Krompolc jr. - drums

Energický a univerzální bubeník, jehož služby už stačili využít především Boris Urbánek, Michal Žáček, Ostravský rozhlasový orchestr, Jiří Stivín, nebo třeba úspěšná festivalová kapela Evolution Dejavu hrající electro world music. Jeho schopnost zahrát dobře jak swing, tak i drum’n’bass dala rock and rollu nový rozměr a přinesla do kapely potřebnou neočesanou energii, kterou ve své době dával Beatles Ringo Starr. Je členem kapel Rudy Horvat Group, Boris Band Combination a zmíněných Evolution Dejavu.

Rudy Horvát - guitar, vocal

Jeden z nejlepších českých kytaristů a díky tomu i velmi vyhledávaný spoluhráč. Perfekcionista, jenž nezná žánrové hranice. Tyto obrovské devízy mu otevřely dveře ke špičce české scény. Je členem skupiny Flamingo Marie Rottrové a skupiny Vlasty Redla. Vystupoval se skupinou Buty a spolupracuje s Michalem Žáčkem, Markétou Konvičkovou a spoustou dalších. Úzce spolupracuje s Borisem Urbánkem, je členem souborů, jenž Boris vede – Boris Band Combination, Ostravský rozhlasový orchestr (ORO). Má také svůj vlastní jazz/fusion projekt Rudy Horvat Group. S Rudym jste se mohli v minulosti setkat v jeho projektech Facing West Trio, Million Pounds a Peer.

Petr Moczek - bass, vocal

Precizní basista, který si potrpí na špičkový zvuk a hudební zpracování. Univerzální hráč, jenž nemá problém fungovat v jakémkoliv žánru. Jeho velmi silnou stránkou je funk, což dokazoval s kapelou Kuličky štěstí. V minulosti působil ve skupinách Milion sedm, Song of Satori, Peer a Matyáš Gali. S poslední ze jmenovaných absolvoval, jako předskokan, turné s kapelou Lucie, v dobách její největší slávy. Aktuálně hraje ve skupinách L.A. Sunday, Evolution Dejavu a Gamosvar.